11 yaşındaki çocuk belediye başkanına mahalledeki sorunları anlattı

11 yaşındaki çocuk belediye başkanına mahalledeki sorunları anlattı

Pazaryeri Belediyesi Mart ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Pazaryeri Belediyesi toplantı salonunda Belediye Başkanı Zekiye Tekin başkanlığında toplanan meclis kurulunda Çarşı mahallesi 98 ada 6 parselde imar palan değişikliği Sağlık bakanlığından hasta naklinde kullanılmak üzere ambulans temini ve belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere binek araç alınması konuları kabul edildi.

Pazaryeri Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında 11 yaşındaki Burak Uzun’da toplantıya misafiri olarak katılarak mahallesindeki sorunları belediye başkanı Zekiye Tekin’e ve Meclis üyelerine anlattı.

Mahallesindeki sokak köpeklerinden rahat oyun oynayamadıklarını dile getiren Burak Uzun, “Mahallemizde o kadar çok sokak köpeği var ki bizler onlar yüzünden dışarıya çıkamaz oyun oynayamaz olduk. Belediye Başkanımız Zekiye Tekin ablamızdan sokak köpeklerine bir çare bulması için bu gün buraya geldim” dedi.

Belediye başkanı Zekiye Tekin, 11 yaşındaki Burak Uzun’a meclis toplantınsa katıldığı için teşekkür ederken konu ile ilgileneceği sözünü verdi.

Başkan Tekin, “Bu ayki meclis toplantımızı Belediye Meclis üyelerimiz ile gerçekleştirdik. Alığımız kararlar ilçemize hayırlı olsun. Belediye meclis üyesi arkadaşlarıma ilçemiz için özverili çalışmalarından ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Toplantımıza misafir olan 11 yaşındaki Burak kardeşimizin sorunlarını dinledik kendisine buraya gelerek mahallesinin sorunlarını bize anlattığı için teşekkür ederim isteği kısa zamanda çözüme kavuşacak” dedi.   

  Gerçekleşen meclis toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Pazaryeri İlçe Başkanı Haluk Filizli’de katıldı.

Pazaryeri Belediye Mart ayı Meclis toplantısı yapıldı 11 yaşındaki çocuk belediye başkanına mahalledeki sorunları anlattı