AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil

AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil

AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilçe kadınlarına karanfil hediye etti.

Pazaryeri ilçesinde çeşitli kurumları, işlerlerini dükkan dükkan gezen ve tek tek gördükleri her kadına karanfil takdim eden AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları yönetimi ilçe kadınlarının Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Her daim ilçe kadınlarımız ile bir aradayız onlarla birlikteyiz diyen AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Elif Onan, “AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat’ın ilçe kadınlarımıza verdiği önem ve değerin sembolü olarak başkanımızın hediyesi olan “Dünya Kadınlar Günü”nde Pazaryeri ilçemizde bulunan kadınlarımıza karanfil takdim ettik onların kadınlar gününü kutladık.

Kadınlar kutsaldır. Annedir. Öyle ki cennet ayaklarının altındadır. Tüm bunların yanında kadınımız Anadolu’nun en ücra köşelerinde öğretmendir, ülkemizi gururla temsil eden bir diplomattır, Türk bayrağını göklerde dalgalandıran pilottur, yurt dışında araştırmalarıyla ufuk açan bir bilim insanıdır, hastalara şifa ulaştıran doktordur, genç dimağlara ilham veren sanatçıdır.

Kadınlarımız hayatın her alanında söz ve eylem sahibi yapacak şekilde projeler üretmek, kadın istihdamını destekleyerek onları tarımdan sanayiye, teknolojiden ticarete kadar geniş bir yelpazede Türkiye’nin üretim gücüne katkı veren paydaşlar olarak kazandırmaktır. Bu gayretler ile ülkemizde kadının toplumsal hayattaki aktif rolü giderek artmaktadır.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kadınların her alanda ön planda olmasını öncelemiş ve bu yolda da gereken tüm adımları atmıştır. Adeta kadının ikinci plana atıldığı/ göz ardı edildiği bir toplumdan artık kadının her alanda görev ve yetki aldığı bir topluma geçiş sağlanmıştır.

Cumhurbaşkanımızın eşi Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan’ın gayretleri ile de devletimiz sadece Türkiye’nin kadınlarının değil bütün dünya kadınlarının sesi, nefesi ve yeşeren umudu olmuştur. Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş mücadeleler veren Türk Kadını büyük bir özveri ve hassasiyetle dün olduğu gibi bugün de güçlü ve büyük Türkiye’mizi 2023, 2053 ve 2071’lerin hedefine taşıma yolunda toplumsal dayanışmanın mihenk taşı olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum. Aramızdan ayrılan tüm annelerimizi rahmetle, minnetle, dua ve saygı ile anıyorum. Allah mekanlarını cennet etsin. Kurtuluş savaşıyla emperyalizme karşı savaşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını yetiştiren anneler ve tüm Türk büyüklerinin anneleri için dua ediyor, onları rahmetle ve minnetle anıyoruz” dedi.

AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil AK Kadınlardan ilçe kadınlarına kadınlar gününde karanfil