AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanlığından duyuru

AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanlığından yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Pazaryeri İlçe teşkilatı adına Başkan İsmail Soydan 2020 yılının Ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

Başkan Soydan yayımladığı mesajında, “Geride bıraktığımız yıl içerisinde 2023, 2053 ve 2071 Vizyonu hedeflerimize ulaşmak için durmadan yorulmadan çalıştık tüm dünyada her zaman olduğu gibi mazlum ve mağdurların yanında olduk hedeflerimize ulaşmamızı istemeyen şer güçlerin önümüze koydukları engelleri tek tek aşarak millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz.

2020 yılında İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız ve Gücümüze inanarak, karamsarlığa kapılmadan, çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda yorulmadan ilerleyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının, başta Pazaryerili Hemşehrilerime,  ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadesinde bulundu.