Gündem

AK Parti Pazaryeri ilçe teşkilatı saha çalışmalarını hızlandırdı

AK Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatı Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 7. Olağan kongre sonrası oluşan yeni yönetimi ile birlikte saha çalışmalarını hızlandırarak her geçen gün üye sayısını arttırıyor.

AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanı İsmail Soydan, ve İlçe Teşkilatı yönetimi Pazaryeri ilçesine bağlı Dereköy köyünde saha çalışması yaparak Dereköy’lü vatandaşların AK Partiye üyelik işlemelerini gerçekleştirdiler.

“Saha çalışmalarına önem veriyoruz”

Başkan Soydan konu ile ilgili verdiği bilgilerde, “Bize gelemeyene biz gideriz anlayışı ile İlçe Teşkilatımız ile birlikte Dereköy köyümüzde saha çalışması yaptık. Yeni yönetim olarak saha çalışmalarımıza önem veriyoruz. Pazaryeri ilçemizde her zaman köylerimizi ziyaret edip bizlere gelemeyenlere bizler gideceğiz. Her geçen gün AK Parti Pazaryeri olarak üye sayımızı artırıyoruz. Ziyaret ettiğimiz köylerimizde İl Genel Meclis üyemiz Alaattin Emral ile birlikte köy muhtarlarımızın ve köylülerimizin sorunlarını dinliyoruz ve onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dereköy köyümüzdeki çalışmalarımızda bizleri misafir eden ilgilerinden dolayı Dereköy’lü hemşehrilerimize ve muhtarımıza teşkilatım adıma teşekkür ediyorum. Partimize yeni üye olan Hemşehrilerimize şimdiden tebrik ediyorum hayırlı olsun” dedi.

Başkan Soydan’a Dereköy köyündeki saha çalışmalarında AK Parti Pazaryeri Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Celal Öztiryaki, Seçim İşleri başkanı Osman Giritli, İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Emral, Belediye Meclis üyesi Hüseyin Ünal, AK Parti Pazaryeri Gençlik Kolları başkanı İsmail Duman ve ilçe Teşkilatı yönetimi eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu