Gündem

AK Parti Pazaryeri Kadın kolları başkanı Büşra Kanat oldu

AK Parti Pazaryeri Kadın kolları başkanlığına Büşra Kanat atandı.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan yaptığı açıklama ile “Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Lütfiye Selva Çam, tarafından ataması gerçekleştirilen İlçe Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat’a görevinde muvaffakiyetler diler, AK Parti İlçe Teşkilatımız, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımız ile birlikte Pazaryeri İlçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. İlçemize Hayırlı olsun” dedi.

Öte yandan AK Parti Pazaryeri 7. Olağan öncesi eski kadın kolları başkanı Kadriye Karakaş’ işlerinin yoğunluğundan dolayı tekrar aday olmayacağını açıklamıştı.

Kadriye Karakaş, Pazaryeri Gündem’e yaptığı açıklamada “İlçe Başkanımız İsmail Soydan ile yaptığımız istişarelerden sonra işlerimin yoğunluğu nedeni ile 7. olağan kongremizden sonra tekrardan aday olmayacağım. Görev yaptığım bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen, İlçe Başkanımız başta olmak üzere Pazaryeri İlçe halkına teşekkür ederim. Bugünden itibaren her zaman olduğu gibi yine Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin, ilçe teşkilatımızın talimatları doğrultusunda inandığım yolda durmadan yürümeye devam edeceğim. Saygılarımla” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan Eski Kadın Kolları Başkanı Kadriye Karakaş’a Pazaryeri İlçesi için yapmış olduğu özverili çalışmaları için teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu