Başkan Şahin’den Gürsü Kaymakamı Naif Yavuz’a ziyaret

Bilecik’in Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Kaymakamlığından Bursa’nın Gürsu Kaymakamlığına atanan Naif Yavuz’u ziyaret etti.

Başkan Şahin Kaymakam Yavuz’u ziyareti kapsamında Osmaneli ilçesine vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken kendisine Fahri hemşehrilik beratı verdi.

Başkan Şahin, “Osmaneli Kaymakamlığı döneminde ilçemizde uyum içinde çalıştığımız ve birçok değerli hizmeti ve yatırımı ilçemizde gerçekleştirmemizde büyük katkısı olan, Gürsu Kaymakamı Naif Yavuz’u ziyaret ettik. Kendisine ”Fahri Hemşehrilik Beratını”  takdim ettik ve ilçemizdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür ettik” dedi.

Gürsu Kaymakamı Naif Yavuz, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in yapmış olduğu ziyareti dolayısı ile memnuniyetini dile getirirken yaptığı açıklamada, ““Eski görev yerim Osmaneli Belediye Meclisinde oy birliği ile alınan kararla şahsıma uygun görülen “Fahri Hemşehrilik Beratı”nı Osmaneli Belediye Başkanı kıymetli dostum sayın Münir Şahin tarafından takdim edildi. Meslek hayatım boyunca almış olduğum en özel ve anlamlı belgelerden biri olan Hemşehrilik Berat’ını bana uygun gören Osmaneli Belediye Başkanımız Münir Şahin başta olmak üzere tüm Belediye Meclis Üyelerine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Osmaneli’nin Fahri hemşehrisi olmak benim için onurdur”dedi.