Başkan Tekin’den Muhtarlar günü’e katılamayan muhtara anlamlı ziyaret

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile geçirdiği ameliyat nedeni ile ilçedeki törenlere katılamayan muhtara anlamlı ziyaret.

Pazaryeri ilçesi Beşikli Muhtarı Mehmet Keleş geçirdiği ameliyat yüzünden Pazaryeri İlçesindeki Muhtarlar günü’ne katılamazken, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanı İsmail Soydan, Mehmet Keleş’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve muhtarlar gününü kutladı.

Başkanların yapmış olduğu ziyaretten memnuniyetini dile getiren Beşikli Mahallesi muhtarı Mehmet Keleş, Başkan Tekin’e Başkan Soydan’a ve ziyarete gelen İl genel meclisi üyesi ve Belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

Başkan Tekin ziyaret sonrası, “Bu gün ilçemizde düzenlenen Muhtarlar günü törenlerimize rahatsızlığı dolayısı ile katılamayan Beşikli mahallemiz muhtarı Mehmet Keleş abimize hem geçmiş olsun dileklerimizi ilettik hem de muhtarlar gününü kutladık. Bizleri misafir ettiği için Mehmet abimize teşekkür eder acil şifalar dilerim” dedi.

Başkan Tekin ve Başkan Soydan’ın yapmış olduğu ziyarete İl Genel Meclis üyesi Alaattin Emral, Belediye Meclis üyeleri Hüseyin Ünal ve Erkan Karakaş ta katılarak muhtar Mehmet Keleş’e geçmiş olsun dileklerini ilettiler.