Başkan Tekin’e Pazaryeri ilçesinden büyük destek”

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, son günlerde AK Partiye geçtiği ile ilgili alınmış bir karar yok İlçe halkının görüşünü aldık dedi.

 

Pazaryeri ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanan seçmenin yüzde 40.83 oyunu alan 1596 oy ile Bağımsız Belediye Başkanı seçilen Zekiye Tekin Pazaryeri ilçesinde yapılan ve ilçe görüşü alınan anket sonuçlarını açıkladı.

 Pazaryeri ilçesinde vatandaşlar Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in AK Partiye geçmesi konusunda büyük destek verirken, başkan Tekin, seçim öncesi olduğu gibi evleri esnafları ve kahveleri dolaşarak vatandaşların görüşlerini aldı.  

Yapılan anket sonucunda görüşülen 1200 hane’nin yüzde 68’ hanesindeki vatandaşımız Belediyenin AK Partiye geçmesi yönünde oy kullanırken, yüzde 32 hane halkı ise Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in bağımsız kalması yönünde düşüncelerini belirtti.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri ilçesinde yapılan Anket çalışmalarının her sayfasını teker teker inceleyerek vatandaşın düşüncelerini değerlendirmeye aldı.