Gündem

Başkan Soydan Başhekim Çetin’i ziyaret etti

AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanı İsmail Soydan Pazaryeri Devlet Hastanesine Başhekim olarak atanan Dr. Merve Çetin’i makamında ziyaret etti.

Başhekim Dr. Merve Çetin AK Parti ilçe Başkanı İsmail Soydan’ın yapmış olduğu ziyareti için memnuniyetini dile getirirken, ziyareti için Soydan’a teşekkür etti.

Başkan Soydan ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, “Pazaryeri ilçemiz Devlet Hastanemizde Nisan ayında pratisyen hekim olarak göreve başlayıp Hastanemize başhekim olarak atanan Dr. Merve Çetin’i makamında ziyaret ettik. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim. Geçtiğimiz ay İlçe Devlet Hastanemize AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanımız Fikret Karabıyık’n ve Hemşehrimiz Sağlık Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Halil Erdemir’in destekleri ile 3 doktor atandı. İlçe Hastanemizde doktor sayısı 9’a yükseldi. Son günlerde ülkemizde, Bilecik’te ve İlçemizde artışa geçen Covit-19 vakalarında doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız özverili bir şekilde canla başla mücadele etmektedir. Bu zorlu süreçte ilçe halkı olarak sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmak, sosyal mesafe kurallarına uyarak Covit-19’dan korunmak için en önemli 3 kural olan Maske, Mesafe, Hijyen kurallarına uymak bizleri koronadan koruyacaktır” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu