Gündem

Başkan Soydan ve Başkan Tekin’den Ankara Temasları

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ve AK Parti Pazaryeri ilçe Başkanı İsmail Soydan, Ankara’da bazı temaslarda bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığına ilk ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve AK Parti ilçe Başkanı İsmail Soydan, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i makamında ziyaret ettiler.

Orman Genel Müdürü, Bekir Karacabey’e Pazaryeri ilçesindeki projelerinden bahseden Başkan Tekin ve Başkan Soydan, yapılan görüşmenin Pazaryeri ilçesinin Turizm açısından faydalı bir görüşme olduğunu aktardılar.

Başkan Tekin ve Başkan Soydan, Ankara temasları kapsamında Pazaryerili olan ve geçtiğimiz günlerde Strateji Geliştirme Başkanlığı görevine atanan Mehmet Mut’u ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Başkan Tekin ve Başkan Soydan, Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Mut’la Pazaryeri ilçesi için hazırlanan projeler hakkında fikir alışverişi yaptılar.

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığını da ziyaret eden Başkan Tekin ve Başkan Soydan, burada Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ile görüştü.

Ankara temaslarının çok güzel geçtiğini aktaran Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Bu gün AK Parti ilçe Başkanımız İsmail Soydan ile Ankara da Pazaryeri ilçemizin ileriye dönük turizm adına ve ilçemizin sorunları hakkında görüşmeler yaptık. İlçemize yapılacak yatırımlar açısından çok verimli görüşme oldu. Bizleri misafir eden başta Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’e hemşehrimiz  Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Mut’a Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal’a ve ziyaretlerimiz kapsamında bizlere eşlik eden Hüsnü Arköse’ye Pazaryeri ilçem adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu