Gündem

Başkan Tekin, Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Şencan’ı ziyaret etti

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Adil Şencan’ı ziyaret etti.

Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürü olarak geçtiğimiz Ekim ayında görevine başlayan Adil Şencan’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Tekin, Şencan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek,  görevinde başarılar diledi.

Pazaryeri ilçemiz için güzel bir istişare toplantısı olduğunu aktaran Başkan Tekin, Küçükelmalı Tabiat Parkımızda sona gelen çalışmaları Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürümüz Adil Şencan ile değerlendirdik dedi.

Her fırsatta Pazaryeri ilçesini turizm cenneti yapacağız diyen Başkan Tekin, “Küçükelmalı Tabiat Parkında Doğa Koruma Milli Parklar Müdürlüğü ve Pazaryeri Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü projeler kapsamında yapılan çalışmalar nihayet son aşamaya geldi. Pandemi dolayısı ile ziyarete kapalı olan Tabiat Parkımızda yüklenici firma çalışanları işlerini özveri ile tamamlayarak son dokunuşları gerçekleştiriyor. İnşallah bu sene parkımızı hizmete açarak vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği gözde bir mekan olacak. Gelen ziyaretçilerin memnun kalmaları için her türlü onların sosyal faaliyetlerini rahatlıkça gerçekleştirmesi için Küçükelmalı Tabiat parkında yapılan çalışmalar, yürüyüş yolları, kafeterya, kır lokantası, balık tutma iskelesi, bungalov evleri,  gözetleme kuleleri, çocuk parkı, anfi tiyatro ile Küçükelmalı Tabiat Parkımız Bilecik’in gözdesi ve çevre illerden misafir akınına uğrayan turizm cenneti haline gelecek” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu