Gündem

Başkan Tekin, ‘Pazaryeri göç veren değil göç alan konuma gelecek’

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, dün Bilecik Valisi Bilal Şentürk’ün Pazaryeri kaymakamlığında yatırımcılar ile imzalanan sözleşmenin ardından  4 fabrikanın Pazaryeri ilçesine kurulacak olması ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Pazaryeri göç veren değil göç alan konuma gelecek diye ifade eden Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Artık Pazaryeri kabuğunu Kırdı. Pazaryeri göç Veren değil göç alan konuma geliyor dedi.

Başkan Tekin, yaptığı açıklamada “Pazaryeri ilçemize 600 işçi çalıştıracak 135 milyonluk yatırım geliyor. Pazaryeri organize sanayi Bölgemizde 67 bin metrekare alanda Yapılacak olan 4 adet fabrikanın sözleşmesi, Sayın Valimiz Bilal Şentürk ve yatırımcıların imzasıyla gerçekleşti. Artık Pazaryeri kabuğunu kırdı. Pazaryeri göç Veren değil göç alan konuma geliyor. İlçemiz için önemli olan bu Yatırımların gelmesinde desteği olan ve ilçemize her zaman desteğini esirgemeyen sayın valimiz başta olmak üzere uyumla çalıştığımız değerli kaymakamımız Berker Çırak’a, Bir pazarlıklı gibi yatırım gelmesi için mücadele eden PORSAB müdürümüz Muammer Yıldırım’a, yine her zaman uyumlu çalıştığımı değerli abilerim İl genel Meclis üyelerimiz Alaattin Emral ve Mehmet Pulat’a 135 milyon liralık yatırımın ilçemize kazandıran yatırımcılarımıza ve emeği geçen herkese ilçem adına teşekkürlerimi sunuyor ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Sevdamız Pazaryeri” ifadelerinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu