Gündem

Başkan Tekin’den 2020’nin kahramanlarına teşekkür ziyareti

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 2020 yılında Koronavirüs salgını nedeni ile Pazaryeri İlçesinde başarılı çalışma yapmış İlçe Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe jandarma Komutanlığını ziyaret ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

2020 yılının son saatlerinde Pazaryeri ilçemizdeki Sağlık çalışanlarını ve Kolluk Kuvvetlerimizi ziyaret ettik diyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin, kahramanlarımız bizim için gece gündüz demeden canla başla çalıştılar dedi.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “2020 yılı başta ülkemiz ve dünya olmak üzere çok zor süreçten geçti geçmeye devam ediyor. İçinde bulunduğumuz Koranavirüs Covid-19 nedeni ile ilçemizde etkilendi. Birçok sevdiğimiz insan Covid-19’a yakalandı, kimileri iyileşti kimileri aramızdan ayrıldı. Bu zorlu süreçte Pazaryeri ilçemizde gecesini gündüzüne katan, bizlerin sağlığı, refahı için ailelerinde ayrı bir ortamda bizim sağlığımız güvenliğimiz için çalışan Sağlık çalışanlarımızı ve kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ettik onlara ilçemiz adına teşekkür ettik. 2021 yılına umutla bakıyoruz inşallah bu zorlu süreç bitecek” dedi

Başkan Tekin, gün içerisinde Pazaryeri ilçesindeki Esnafları ziyaret ederken, 2020’nin son dakikalarında ise Pazaryeri ilçesindeki Fabrikalarda gece vardiyasında çalışan işçileri, KYK yurdunu ve İlçemizdeki akaryakıt istasyonlarını ziyaret ederek kolay gelsin dileklerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu