Başkan Tekin’den Arma Akü’ye ziyaret

458

’in Pazaryeri Zekiye ilçede yardımseverliliği ile tanınan Kamil Ceyhan’ı ’daki fabrikasında ziyaret etti.

Pazaryeri ilçesinde yoksullara yardımseverliliği ile bilinen ve İzmir’de faaliyette bulunan Arma Akü sahibi Kamil Ceyhan’ı ziyaret eden Zekiye ve Belediye Meclis Üyeleri Erkan Karakaş, Hüseyin Ünal, fabrikanın çalışmaları hakkında kendisinden bilgiler aldı.

Misafirperverliği için Arma Akü sahibi Ceyhan,’a teşekkür eden Zekiye Tekin, “Belediye Meclis üyelerimiz Hüseyin Ünal ve Erkan Karakaş ile ilçemizin değerli abisi her zaman her durumda desteğini esirgemeyen Arma Akü sahibi Kamil Ceyhan ‘ı fabrikasında ziyaret ettik. Kamil abinin hemşehricilik bilinci ile kendi gençlerimize sahip çıkması da bizi ayrıca onurlandırıyor. Misafirperverliklerinden dolayı Arma akü ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.

Arma Akü

Arma Akümülatör San. Tic. Ltd. Şti firması, 2005 yılında Sn. Kâmil CEYHAN tarafından endüstriyel akülerin tamir-bakım ve revizyon işlerinin kusursuz yapılmasını hedef almış ve sanayi kuruluşlarının yaşadığı sıkıntıları ekonomik ve garantili bir şekilde çözüme ulaştırmayı amaçlayarak Bursa’ da faaliyete geçirilmiştir. Hedef gözettiği ilkelerden sapmayarak, hızla ve çevre illerde önemli referanslar elde etmiş ve ekonomiye değer katmayı başarmıştır.

2009 yılında ülkemizin en büyük akümülatör üreticisi olan Mutlu Akümülatör ile Distribütörlük anlaşması imzalayarak endüstriyel akümülatör servis-bakım sektöründe öncü olmayı başarmış ve lider pozisyonuna yerleşmiştir.

2011 yılında, İzmir ilinde yerleşik Arma Akümülatör-İzmir Şube’ sini faaliyete geçirerek Ege Bölgesinde de siz değerli müşterilerimize daha hızlı, daha etkili, daha geniş servis ağında hizmet verebilmek, daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve müşteri memnuniyeti politikamızı güçlendirerek hizmet vermeye devam etmek amacıyla, hizmet vermeye başlamış, kısa sürede Ege Bölgesinde önemli projelere ortaklığı yapmayı başarmıştır.

Kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışından vazgeçmeyerek her zaman daha iyiyi hedef alan kurucu ve eğitici kadrosu ile daha uzun yıllar faaliyet göstermeye hazır, 100’ e yakın teknik ve idari personeli, 7/24 hizmet verebilme yeteneğine sahip 32 adet tam donanımlı servis aracı ile Bursa ilinde 3000m2, İzmir ilinde 2500 m2 atölyeleri ile endüstriyel akü sektöründe en büyük yatırıma sahip olan firma olmaktan gurur duymaktadır.

Arma Akü

Ege Bölge Müdürlüğü

Ümit Mahallesi.7408/1 Sk. No:3 Pınarbaşı Bornova İZMİR

Bursa Bölge Müdürlüğü

Dumlupınar Mahallesi / Laleli Caddesi B Blok No:29/1 Nilüfer – BURSA

TEL 0 224 441 06 61