Gündem

Başkan Tekin’den GAMER Başkanı Hakan Kafkas’a ziyaret

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri İlçesinde daha önce Kaymakamlık yapmış ve İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevine atanan Hakan Kafkası ziyaret etti.

GAMER Başkanı Hakan Kafkas daha önce görev yaptı Gümüşhane’nin Torul İlçesinde Kaymakam iken yapılan bombalı saldırı sonucu şehit olan Mardin’in Derik İlçesi Kaymakamı Muhammet  Fatih Safitürk’ün yerine kendi isteği üzerine 2016 yılı Kasım ayında atanmış ve ilçede önemli çalışmalara imza atmıştı

GAMER Başkanı Kafkas, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken ziyaretleri için Başkan Tekin’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, İlçemizde kaymakam olarak görev yapan, Mardin Derik kaymakamlığı ve vekil Belediye Başkanlığı sürecinde başarılı hizmetleri sonrasında GAMER Başkanlığına atanan sayın Hakan Kafkas’a İsmet Yüce amcamız ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Allah ayağına taş değdirmesin” ifadelerinde bulunarak Başkan Kafkas’a Pazaryeri ilçesine bağlı Kınık köyünde Aslan Seramik Emin Aslan tarafından üretilen çömlekten yapılmış cezve ve fincan takımı hediye etti.

Başkan Tekin’in İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanı Hakan Kafkas’ı ziyareti kapsamında İsmet Yüce’de eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu