Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Belediye Başkanı seçilen Zekiye Tekin’i Bilecik dışından ilk ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç oldu.

Pazaryeri İlçesini ziyarette bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Pazaryeri Kaymakamı Berker Çırak’ı, Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i, AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan’ı ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Haluk Filizliyi makamında ziyaret ederek ilçe esnafına kolay gelsin dileklerinde bulundu.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Milletvekili Ödünç’ü makamında ağırlarken, “AK Parti Bursa Milletvekilimiz dış işleri komisyon üyesi sayın Atilla Ödünç ilçemizi şereflendirdi. Ziyaretleri ile bizleri memnun eden sayın Milletvekilimizi İlçe Başkanımız İsmail Soydan, İl Genel Meclis üyemiz Alaattin Emral, Belediye Meclis üyemiz Erkan Karakaş, Kadın kolu Başkanımız Büşra Or, Gençlik Kolu Başkanımız İsmail Duman İle birlikte ağırladık. ilçemizde ağırlamaktan onur duyduğumuz milletvekilimiz sayın Atilla Ödünç ile ilçemiz hakkında istişarede bulunduk. İlçemizden ve Projelerimizden bahsettik. ziyaret kapsamında Ak Parti İlçe Başkanlığımızda ağırladığımız misafirimiz ile İlçe Kaymakamımız Berker Çırak ,cumhur ittifakımız Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Haluk Filizli Başkanımızı ziyaret ettik. Kısa bir esnaf ziyaretinin ardından Kıymetli vaktini bizim için ayıran Milletvekilimize nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye memnuniyetini dile getirdi.

Milletvekili Ödünç basın mensuplarına yaptığı konuşmasında, “Komşu ilimiz ve ilçemiz Bilecik’in Pazaryeri ilçesine gelmekten büyük mutluluk ve keyif aldım. Bu gün bereketli bir gün kar yağışı içerinde geldik. Çok değerli Belediye Başkanımız ve Kaymakam bey bizleri misafir ettiler. Pazaryeri ilçesi tarihi konumu ile sanayiye olan açıklığıyla inşallah ileriki günlerde sanayi alanlarıyla fabrikalarımız burada inşa edilecek ve istihdama sebebiyet verecek ve aynı zamanda turizmi ile önde gelen ilçelerin başında geliyor. Ben inanıyorum Pazaryeri ilçesi bünyesinden bakanlar, çok değerli bürokratlar, milletvekilleri çıkarmış kıymetli bir ilçe. Bize Bursa milletvekili olarak buradaki değerli büyüklerimiz ile beraber hizmet etmekten büyük keyif ve mutluluk duyacağım. Misafirperverlikleri için değerli Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra geçen 22 aylık zaman diliminde Pazaryeri İlçesinde birçok ziyaretçiyi ağırlayan Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i Bilecik dışından ilk kez Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ziyaret etmiş oldu.