Gündem

Belediye ekipleri karlı havaya rağmen can dostlarımızı unutmadı

Bozüyük Belediyesi Veterinerlik Ekiplerinin sokak hayvanlarına yönelik besleme çalışmaları her mevsimde ve her koşulda devam ediyor.


Bozüyük Belediyesi ekipleri, kırsal alanlarda bulunan sokak hayvanlarına mama takviyesini her salı ve cuma günü düzenli olarak sürdürürken, karlı havaya rağmen ekipler minik dostlarımıza mamalarını ulaştırdılar.

Karasu, Mezitler ve çevre kırsal alanlardaki minik dostlarımızla yakından ilgilenen ekipler, aynı zamanda çevresel dönüşümü devam eden Bozüyük çöplüğündeki dostlarımız için belediyemizce yapılan mama ve su kaplarına da mama bıraktılar.

Mama bırakılmasının yanı sıra hasta ve rahatsız olan sokak hayvanları da ekiplerce tespit edilerek, tedavi edilmek üzere, Bozüyük Belediyesi geçici hayvan barınağına götürüldüler.

Soğuk havaya rağmen kendilerine mama getiren Bozüyük Belediyesi araçlarını gören köpekler, sevinç içinde ekiplerin yanına geldiler.


Çalışmaların her koşulda ve her türlü hava durumunda devam edeceğini belirten ekipler, Bozüyük Belediyesi olarak her zaman sokak hayvanlarının yanlarında olduklarını belirttiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu