Belediye hizmet aracı filosunu genişletiyor

Belediye hizmet aracı filosunu genişletiyor

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediyesi hizmet araç filosuna çok amaçlı kullanılan TOMA’yı dahil etti.

Başta yangın gibi afetlerde kullanılmak için tasarlanan Pazaryeri Belediyesi’nin yeni hizmet aracı TOMA su tankeri ve temizlik işlerinde de kullanılacak.

11.5 ton sutaşıma kapasitesi ile yeni hizmet aracı TOMA’nın hem önünde hem de arkasında temizlik işlerinde kullanılmak üzere sulama sistemi bulunurken, 30 metre tazyikli fıskiyeye sahip.

 Pazaryeri halkına daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına araç filosunu güçlendirmeye devam eden Pazaryeri Belediyesi yakında filoya katılan başka araçlarında müjdesini verecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Halkımızın ihtiyaçlarına anında cevap vermek, onlar için daha hızlı ve kaliteli hizmet üretebilmek adına araç filomuzu kazandırdığımız çok amaçlı kullanılan TOMA’mız ilçemize hayırlı olsun. Belediyemize ait sorunlu atıl durumdaki temizleme aracımızın bakımları ve gerekli dönüşümlerini yaparak araç filomuza tekrar kazandırdığımız aracımız başta yangın olmak üzere birçok hizmette kullanılacak. Yüksek sutaşıma kapasitesi ile tanker vazifesi gören yeni aracımız İtfaiye aracımıza destek sağlayıp temizlik işlerinde de kullanılacaktır. İlçemize kazandırdığımız yeni aracımız ile hem personelimizin iş sağlığı güvenliği açısından daha modern araçlarda çalışacak hem de daha stabil bir şekilde hizmet verecektir. Pazaryeri ilçemize hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde yeni araçlarımızı Pazaryeri Belediyesi araç filomuza dahil etmenin müjdesini vereceğiz” dedi.

Belediye hizmet aracı filosunu genişletiyor Belediye hizmet aracı filosunu genişletiyor