Bozüyük Pazaryerililer derneğinde Başkan Celalettin Konuk oldu

Bozüyük Pazaryerililer derneğinde Başkan Celalettin Konuk oldu

Bilecik’in Bozüyük İlçesinde bulunan Bozüyük Pazaryerililer Derneği bu akşam yapılan kongrede yeni başkanını seçti.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’inde katıldığı kongrede Celalettin Konuk Bozüyük Pazaryerililer Derneği başkanı olurken Başkan Tekin, “Bozüyük Pazaryerililer Derneğimizin kongresine katıldık. Emeği geçen bir önceki dernek başkanımız değerli arkadaşım Mecit Çakır ve yönetimine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni yönetimiyle bayrağı devralan kıymetli ağabeyim Celalettin Konuk ve yönetimine başarılar diliyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Öte yandan yaklaşık 3 yıldır dernek başkanlığını yürüten Mecit Çakır ise “Değerli üyelerimiz, derneğimizi kurduğumuz 2014 yılından beri, kurucu Başkan yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği ve 2019 tarihinden itibaren de dernek başkanlığı görevimi, 30.03.2021 de bugün yapılan olağan genel kurulda aday olmayarak sonlandırma kararı aldım. Kuruluşumuzdan bu günümüze beraber 7 yıldır görev yaptığım arkadaşlarıma, her zaman maddi ve manevi yardımları ile yanımızda olan üyelerimize, desteğini bizden eksik etmeyen dernek dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Yeni seçilen Başkanımız Celalettin Konuk a ve yönetimine başarılar dilerim” dedi.

Gerçekleşen kongreye Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’da katıldı