Bursaspor Pazaryeri ilçesinde genç yetenekleri yetiştirecek

Bursaspor Futbol Okulları 2 Temmuzda Pazaryeri ilçesinde Pazaryeri halısala da faaliyetlerine başlayarak ilçedeki genç yetenekleri yetiştirecek.

Türkiye'de yeni bir alt yapı sistemi olan Kolej Modeli ile Bursaspor Futbol Okulları Türkiye’nin 81 iline yayılmaya devam ediyor.

2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015 Doğumlu kız ve erkek tüm çocuklar Pazaryeri ilçesinde Bursaspor Futbol Okullarına kayıt oluşturabilecek.

Bursaspor Futbol Okulları Koordinatörü Çağatay Sadefoğlu, “Pazaryeri Belediye Başkanı Sayın Zekiye Tekin’in destekleri ile Bursaspor Futbol Okulları olarak Pazaryeri ilçemizdeki 9 ile 15 yaş çocuklarımızı futbolda geliştirmek adına açtığımız, genç yetenekleri keşfedeceğimiz futbol okulumuz 2 Temmuz’da Pazaryeri kapalı halı sahasında başlıyor. Futbol oynamayı seven her çocuğu okulumuza davet ediyoruz. İnşallah Pazaryeri ilçemizde yeni yetenekler bulup Vakıfköy’e götürmeyi hedefliyoruz. Başkanımız Zekiye Tekin’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Pazaryeri Belediyesi olarak ilçemizde sporun her branşına desteklerimiz devam ediyor. İlçemizde birçok sporcumuz üstün başarıları var. İlçemizde gençlerimizi spora sevdirmek adına Pazaryeri Belediyesi, Pazaryerispor ve Bursaspor Futbol Okulları ile birlikte çalışmalarımız devam edecek. Koordinatör Çağatay Sadefoğlu’na teşekkür ediyorum ” ifadesinde bulunarak Pazaryerispor Futbol Akademesi’nin de Pazaryeri ilçesinde sportif faaliyetlerini sürdürdüğünü Pazaryerispor’a sporcu yetiştirmeye devam ettiğini söyledi.