Gündem

Çekin, Gönderin, Yayınlayalım

www.pazaryerihaber.com  www.pazaryerigundem.com  www.gundem.web.tr  haber sitelerinde yayınlanmasını istediğiniz haberin fotoğraflarını çekin gönderin, yayınlayalım.

Pazaryeri ilçesi başta olmak üzere Bilecik’te en çok takip edilen internet haber sitesi arasında yer alan www.pazaryerigundem.com habercilikte yeni bir çığır açıyor. Akıllı telefonunuz varsa ve çevrenizde gördüğünüz haberlik olayları çekin bize Whatsapp’tan fotoğraf, video ve bilgileriyle birlikte gönderin haberlerinizi değerlendirip sitemizde isminizle ya da isminizi saklı tutarak yayınlayalım.

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit…

Sadece Whatsapp için kullanabileceğiniz 0 552 435 85 48 nolu hattımızı cep telefonunuza kaydedin. Karşılaştığınız ve karşılaşabileceğiniz haberlerinizi bu numaraya göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.

Pazaryeri Gündem Haber sitemiz siz okuyucularının haber niteliği taşıyan haber ihbarlarını kabul etmeye devam ediyor. Bu sebeple çevrenizde ve yaşadığınız her alanda haber niteliği taşıyan Pazaryeri ilçesini ilgilendiren bütün konular kabul edilecektir.

Gönderdiğiniz Haberlerinizin yayınlanabilmesi sizinle irtibata geçebilmemiz için adınızı, soyadınızı ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ya da e-mail adresinizi yazmanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu