ESKİŞEHİRSPOR’A BİR DESTEK DAHA

Eskişehirspor ile Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile başlatılan ‘Hedef 1 Milyon Fidan’ kampanyasına Büyükşehir Belediyesi destek olmaya devam ediyor. Belediye iştiraklerinin kampanyaya 2500 fidan desteğinin ardından Büyükşehir Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü personeli de 1204 fidan ile kampanaya katkı sundu. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in daha önce söz verdiği gibi şehirdeki reklam alanları ile tramvay ve otobüslerdeki araç içi ekranlarda da kampanyanın reklamları yayınlanıyor.

Yeşile ve doğaya her zaman sahip çıkan Büyükşehir Belediyesi, Eskişehirspor’a destek olunması amacıyla başlatılan ‘Hedef 1 Milyon Fidan’ kampanyasına da desteklerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 102. yılı nedeniyle şahsı adına yaptığı 102 fidan desteği ve belediye iştiraklerinin 2500 fidan desteğinin ardından belediye personeli de kendi arasında topladığı bağışlarla fidan bağışı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü personeli 1204 fidan ile kampanyaya destek sağladı.

Ayrıca Başkan Büyükerşen’in daha önce sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada söz verdiği üzere kentteki reklam alanlarında da ‘Hedef 1 Milyon Fidan’ kampanyasının görsellerine yer verildi.