Kınıkspor başkanı Ceyhan’dan önemli açıklama

Kınıkspor başkanı Ceyhan’dan önemli açıklama

Kınık Amatör Spor ve Gençlik Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısında Başkan Necmi CEYHAN Güven Tazeledi.

05 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 14.00 da Kınık Köyü Kulüp Lokalinde yapılan toplantıda Kulüp Başkanı Necmi CEYHAN toplantıya katılan tüm üyelerin oyunu alarak yeniden Başkan seçildi. 

Genel Kurul Toplantısından sonra açıklamalarda bulunan Başkan Necmi CEYHAN “ Genel Kurulumuza katılan üyelerimizin bana ve yönetim kurulumuza olan güveni için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da köyümüz gençlerine hizmet etmeye aynı şevk ve heyecanla devam edeceğiz.  Kulübümüz ana tüzüğünde yapılan değişiklikler ile daha çağdaş ve günümüz gençlerin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etme fırsatı yaratmış olacağız.

Üyeler arasında ve toplumda sportif anlayışı ve çalışmaları özendirmek, üyelerini arkadaşlık, dostluk ve karşılıklı anlayış bağları ile birleştirmek, sevgi ve saygıya dayanan sosyal ilişkileri geliştirmek ve üyelerin kültürel, sosyal ve moral kalkınmasında etkili olacak faaliyetlerde bulunmayı hedefliyoruz.

Gençlerin serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, Gençleri zararlı alışkanlıklardan kurtarmak için çalışmalar yapmak ve Gençlerle ilgili sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler düzenlemek istiyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Önümüzdeki süreçte yeni projelerimizi hep birlikte hayata geçireceğiz.” dedi.