Kardeş Kestel Belediyesinden Pazaryeri Belediyesine Hibe Çöp Kamyonu, Otobüs

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, kardeş Kestel Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz aylarda Kestel Belediye başkanı Önder Tanır ve Belediye Meclis üyelerini Pazaryeri İlçesinde ağırlayan Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Başkanı Büşra Kanat, İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Emral, Belediye Meclis Üyeleri Erkan Karakaş, Selami Özdil, Mehmet Duvan, İsmail Turan ile birlikte bu sefer Kestel Belediye başkanı Önder Tanır’ın misafiri oldu.

“Otobüs ile Çöp Kamyonu hibe”

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “AK Parti ilçe başkanımız kadın kolları başkanımız il genel üyemiz ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte kardeş belediyemiz olan Kestel Belediyemize ziyarette bulunduk. İki kardeş belediye olarak aramızdaki gönül köprüsünü bu gün Kestel Belediye Başkanımız Önder Tanır’ın misafirperverliği ile pekiştirdik. Kardeş belediye olarak Kestel Belediyesinin ilçemizde birçok desteği oldu olmaya da devam ediyor. Bugün başkanımız Önder Tanır ziyaretimiz kapsamında ilçemize Kestel Belediye Meclisinde almış oldukları karar doğrultusunda “Otobüs ve Çöp Kamyonu”  hibe ettiler. Kestel Belediye Başkanımız Önder Tanır’a bizleri ağırladığı için ve ilçemize vermiş olduğu destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

,

Başkan Tekin, Başkan Tanır, daha sonra Kestel’de bulunan Kestel Bilecikliler Kültür Tanıtma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Denek Başkanı Mehmet Doğru’dan dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.