Gündem

Köylerde kapı kapı dolaşıp AK Partiye üye yaptılar

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde yapılan kongre sonrası tekrar AK Parti ilçe başkanı seçilen İsmail Soydan ilçede partisinin üye sayısını arttırmaya devam ediyor.

Bize gelemeyene biz gideriz sloganı ile Pazaryeri ilçesinde başlatmış olduğu stand çalışmaları ile Başkan Soydan, gerek ilçe parti merkezinde gerekse ilçeye bağlı köylerde üye kayıt çalışmalarına devam ediyor.

 AK Parti Pazaryeri ilçe Teşkilatı olarak ilçedeki üye sayımızda çok artışlar olduğunu aktaran Başkan Soydan son olarak ilçeye bağlı Kınık köyünde kapı kapı dolaşıp köylüleri AK Partiye üye işlemi yaptı.

Başkan Soydan konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Toprağın sanata dönüştüğü Kınık Köyümüzde ilçe teşkilatı yönetimiz ile üye kayıt işlemi gerçekleştirdik. Bize gelemeyene biz gideriz anlayışı ile çıktığımız bu yolda Kınık köyünde çömlekçilik ile uğraşan köylülerimize ulaştık. AK Parti Pazaryeri ilçe Teşkilatı olarak burada yaptığımız üyelerimiz partimize hayırlı olsun teşkilat olarak köylerimizi her zaman ziyaret etmeye devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu