Milletvekili Selim Yağcı Polis Teşkilatının 176. yılını kutladı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Yağcı yayımladığı mesajında, "Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele öncelikli olmak üzere, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla milletimize hizmet veren Emniyet Teşkilatımız içerisinde 176 yıldır milletimizin huzur ve güveni için çalışan polis teşkilatımızda görev yaparken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle gazilerimizi saygıyla anıyorum.

TBMM İçişleri komisyon üyesi bir milletvekili olarak; canı pahasına görev yapan Türk Polis Teşkilatımızın halkımızın güven ve sevgisinden güç alarak, yüksek vazife şuuruyla çalışmalarını sürdürebileceği ortamların oluşturulması çalışmalarının her zaman destekçisi oldum, olmaya da devam ediyorum.

2023 hedeflerine erişmek için var gücümüzle çalıştığımız bir dönemde, halkımızın huzur ve güvenliği için bu sıkıntılı ve tehlikeli Covid 19 sürecinde fedakârca görev yapan kahraman Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum" dedi.