Gündem

Pazaryeri’nde Muhtarlar günü kutlandı.

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü yapılan tören ile kutlandı.

Pazaryeri Hükümet Konağı önünde yapılan törende Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile Atatürk büstüne Pazaryeri Muhtarlar Birliği Derneği adına dernek başkanı İbrahim Mancar çelenk sundu.

Törenin ardından Muhtar Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ziyaret ederken, Pazaryeri Belediyesi toplantı salonunda ilçe mahalle ve köy muhtarlarını ağırlayan Başkan Tekin, başta mahalle ve köy muhtarlarının koronavirüs tedbirleri kapsamında pandemi sürecince Belediye ekiplerine yardımlarından dolayı teşekkür ederek muhtarlar gününü kutladı.

Başkan Tekin ziyaret sonrası ilçe ve köy muhtarlarına Muhtarlar günü dolayısı ile hediye takdim etti.

Muhtarlar daha sonra Pazaryeri İlçe Kaymakamı Berker Çırak’ı ziyaret ettiler.

Kaymakam Çırak, Muhtarların devlet ile vatandaş arasında buluşma noktası olduklarını dile getirerek, muhtarların özverili çalışmalarında dolayı muhtarlara teşekkür etti ve Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Pazaryeri İlçesindeki 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile yapılan törenlere Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in yanı sıra AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Haluk Filizli, İl Genel Meclis Üyeleri Alaattin Emral, Mehmet Pulat İlçe Jandarma Komutanı İlhan Canseven, İlçe Emniyet Amiri vekili İnan Kılıçoğlu, mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra İlçe Protokolü katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu