Siyaset

Pazaryeri’nde Yeniden Refah Partisi ilçe divan toplantısı gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi Pazaryeri İlçe Teşkilatı İl Başkanı Cafer Arslanboğa ve İlçe Başkanı Orhan Mergen başkanlığında divan toplantısını gerçekleştirdi.

Partinin İlçedeki çalışma faaliyetlerinin görüşüldüğü divan toplantısında İlçe Başkanı Orhan Mergen, İl Başkanı Cafer Arslanboğa, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Dağlı, İl Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Edip Maltaş, İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Selçuk Acar’a Yeniden Refah Partisi Pazaryeri ilçe Teşkilatının çalışmalarını aktardı.

Eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın hayatından anılar anlatan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Cafer Aslanboğa, Erbakan’ın 67 yıl önce uçak motoru, 65 yıl önce tarımsal amaçlı motor, 59 yıl önce de yerli otomobili imal ettiği hatırlattı.

Başkan Arslanboğa konuşmasında “Siyasette önemli olan kalıcı eserler bırakmaktır, arkandan temiz bir siyasi ve sosyal ortam bırakmaktır dedi. Hayatlarında kalıcı eserler bırakamayan toplum önderlerinin, iş başından ayrıldıktan kısa süre sonrasında unutulacağına işaret etmektedir. İnsan ölünce kalır eseri, eşek ölünce kalır semeri” ifadelerine yer verdi.

Yeniden Refah Partisi Pazaryeri ilçe divanımızı gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun inşallah diyen Başkan Mergen gerçekleşen divan toplantısındaki konuşmasında, “Mevcut siyasi partilerin tamamına bakıldığında hepsinin liderlerinin siyasi ömürlerini tamamladığı görülmektedir. İste bu siyasi atmosfer icinde gelecek vaat eden ve halkın umut bağladığı tek kişi Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan dır. Halkımız gittiği her yerde bu genç dinamik lideri bağrına basıyor” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlçe teşkilat binasında düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı Orhan Mergen, İl Başkanı Cafer Arslanboğa, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Dağlı, İl Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Edip Maltaş, İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Selçuk Acar, ilçe Başkan yardımcısı Sefer Uslu ve ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu