Gündem

Yabancı araçlar giriyor diye şikayet edip bariyer istemişlerdi değişen bir şey olmadı.

Bilecik’in Pazaryeri ilçesindeki Otogarda yazıhane işletmecileri yabancı araçlar otogara giriyor diye bariyer istemişlerdi bariyer yapılmasına rağmen Otogar yinede sivil araçlar ile doldu.

Pazaryeri ilçe otogarında işletmeciler yabancı araçlar otogara park ediyor diye dert yanıp Belediye Başkanı Zekiye Tekin’den otogar girişine bariyer istemişlerdi.

Otogarda bulunan işletmeci yazıhanelerin istekleri doğrultusunda Pazaryeri Otogarına Belediye Meclis kararı ile Bariyer yapılması onaylanmış Pazaryeri Belediyesi tarafından hemen söz konusu bariyerler İlçe otogarına yaptırılmıştı.

Yapılan bariyerler sayesinde her otobüs sahibine otogara giriş için bir elektronik anahtar verilirken, yabancı araçların otogara girmeleri engellenecekti.

Son günlerde Pazaryeri ilçe Otogarında yine sivil araçlar girmeye başlarken bu araçların bariyerleri açma anahtarını nerden bulduğu merak konusu oldu.

Birçok ilçe ve şehir otogarlarında Otogara sivil araç girişi yasaklanmışken Otogar içerisine giren araçların kimler tarafından içeriye alındığı daha önce rahatsız olan yazıhane işletmecilerinin bu araçlardan neden rahatsız olmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu